Меню навігації

Відеоматеріали

Засідання педагогічної ради

Січень 13th, 2023

12 січня 2023 року в ДНЗ “Охтирський центр ПТО” на засіданні педагогічної ради підведено підсумки з підвищення ефективності освітнього процесу закладу в І семестрі 2022/2023 н.р., визначено основні напрямки діяльності на ІІ семестр, а також заслухано та прийнято рішення з питання формування навчально-пізнавальної діяльності учнів при викладанні математики, інформатики.
Розглянуто стан навчально-патріотичного виховання учнів в сучасних умовах, погоджено Положення про Порядок призначення і виплату стипендій учням ДНЗ “Охтирський центр ПТО” та Положення про Порядок використання коштів передбачених для надання матеріальної допомоги та заохочень.
Важливим питанням засідання педагогічної ради був звіт про самоаналіз освітньої діяльності закладу, який надала Ніжнік О.С., заступник директора з навчально-виробничої роботи.
Аргументовані доповіді, виступи на педагогічну раду надали педагогічні працівники: Татаренко Л.В., Савочка Л.І., Ковбаса В.Г., Соболєва І.Ф., Фоменко О.І., Лебедь Н.Д., Чикало Р.В.
Активну участь в обговоренні освітньої діяльності закладу взяла директор Горобець А.В.