Меню навігації

Відеоматеріали

Учень року

Лютий 9th, 2017

Один раз у рік у ДНЗ «Охтирський центр ПТО» відбувається подія, яка привертає увагу майже всіх учнів і педагогів нашого навчального закладу! З великим трепетом, переживанням готувалися учасники до цього свята.  І от цей день  настав.

У конкурсі брали участь кращі представники учнівського колективу. Вони надзвичайно талановиті, мудрі, їх всіх об’єднує потяг до знань, до пізнання нового, цікавого, надзвичайного:

 Коваленко Олексій, учень групи 3-4, він   з легкістю підкорює нові вершини свого життя і з радістю дивиться у щасливе майбутнє, переможець у номінації «Сучасний учень»; Жила Юрій, учень групи 2-4,  спокійний, добрий,терпеливий, переможець у номінації «Гордість профтехосвіти» ; Войтович Олена, учениця групи 3-2,   активна, в усіх відношеннях, вона проста і неповторна, здібна  і стрімка. переможець у номінації «Оригінальна особистість»;   Бондаренко Ілля, учень групи 1-4,   в усіх починаннях перший, привітний, говіркий, спортивний. переможець у номінації «Вдалий старт»; Шубцов Ярослав, учень групи 1-7, відповідальний, артистичний,відкритий і  щирий  в спілкуванні. переможець у номінації «Творча особистість»; Манзюк Анна, учениця групи 3-7, її стихія доброта, а комунікабельність та креативність роблять дівчину неординарною особистістю.переможець у номінації «Зірка профтехосвіти».

Балюбах Юлія, учениця групи 2-7,  яскрава особистість, яка уміє все, а головне – дарувати людям радість. .переможець І етапу конкурсу «Учень року».