Меню навігації

Відеоматеріали

Випуск -2017. «Моя професія – дорога у майбутнє»

Червень 30th, 2017

Ось і  закінчилися роки  навчання  наших випускників в  Охтирському центрі професійно технічної освіти. Позаду цікаві уроки теоретичного і виробничого навчання,  напружена пора  державної кваліфікаційної астестації, виробнича практика, пробні роботи і ось – випускний, до якого,  як по східцях, довелося підійматися нашим учням. Незабаром усім нашим випускникам доведеться будувати самостійне життя,  працювати з душею, чесно, сумлінно, з повною віддачею на своєму першому робочому місці, а можливо – відкривати власну  справу та вирішувати складні виробничі завдання.

Тож, 30.06.2017 року у навчальному закладі відбулися урочистості з нагоди вручення документів про загальну середню освіту та дипломів кваліфікованого робітника  випускникам групи 3-2, професія   «Муляр. Пічник. Лицювальник -плиточник», групи 3-4, професія Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування.Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва. Водій автотранспортних засобів категорії «С», групи 3-7 , професія  «Кухар. Продавець продовольчих товарів», групи 2-5, професія «Перукар. Перукар-модельєр. Візвжист».

            У нашому навчальному закладі є учні, які з першого курсу усвідомили, що диплом для них – це засіб для подолання життєвих рубежів. Тому ішли до своєї мети впевнено й цілеспрямовано. Результатом їхньої старанності на теоретичних заняттях та наполегливої праці на виробничому навчанні є дипломи з відзнакою. Це учениці  групи 2-5 Рєзнік Аліна, Колєснік Яна, учениця групи 3-7 Купіна Ірина.

З вітальними словами та побажаннями подальшого успіху в робітничій професії до випускників звернулвся депутат Охтирської міської ради Кіселар Ф.Ф., наші соціальні партнери керівник приватного підприємчтва по обслуговуванню автотранспорту Токар О.О., представник фірми «Естель» в Сумській області Мариніна О.Ф.

Приємно, що свято відбувалося в теплій, дружній родині Центру.  Сердечні слова і музичні подарунки від випускників пролунали для педагогічного колективу та всіх працівників навчального закладу. Тож хочется сказати: «Щасливого життєвої дороги, дорогі випускники!». 30