Меню навігації

Відеоматеріали

31.08.2017 відбулася настановча педагогічна рада, на якій погодили план розвитку навчального закладу, та визначили пріоритетні напрямки діяльності закладу у 2017-2018 н.р.:

Серпень 31st, 2017

1.Провести якісну профорієнтаційну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учнів, батьків загальноосвітніх шкіл та населення міста, району.

2.Визначити та забезпечити виконання регіонального замовлення підготовки кваліфікованих робітників відповідно до потреб ринку праці.

3.Налагодити конструктивне взаємовигідне партнерство між навчальним закладом, органами влади, роботодавцями, громадськими організаціями.

4.Продовжити роботу над єдиною методичною темою «Розвиток навчально-пізнавальної діяльності учнів через упровадження виробничих та педагогічних технологій».

5.Вивчяити основні положення щодо упровадження стандартів на модульно-компетентній основі з професій  «Перукар (перукар-модельєр)», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва», «Кухар».

6.Продовжити участь у дослідно-експериментальній роботі  за темою «Відкрите професійне навчання населення  на модульно-компетентнісній основі» на базі ДНЗ «Роменське вище професійне училище».

7.Забезпечити оновлення матеріальної бази кабінетів, лабораторій, майстерень виробничого навчання.

8.Придбати комп’ютерну, копіювальну техніку.

9.Удосконалити систему методичної роботи з упровадження інноваційних педагогічних та виробничих технологій з метою підвищення рівня навчальних досягнень учнів.

  1. Удосконалити психолого-педагогічний супровід здібних та обдарованих учнів.

11.Забезпечити виконання  плану виробничої діяльності кожною навчальною групою.

12.Реалізувати основні напрямки національно-патріотичного виховання та

забезпечити виконання заходів з правового, превентивного виховання, профілактики правопорушень.

13.Активізувати роботу учнівського самоврядування.

14.Забезпечити професійне спрямування при викладанні предметів загальноосвітньої підготовки.