Меню навігації

Відеоматеріали

День визволення України від німецько-фашистських загарбників

Листопад 1st, 2017

 

28 жовтня Україна відзначає одну з найбільш значущих дат в своїй історії – День визволення України від німецько-фашистських загарбників, з метою вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні .
До цієї дати в Охтирській районній центральній бібліотеці для учнів ДНЗ «Охтирський центр ПТО» групи 1-5 “Перукар, (перукар-модельєр). Візажист”, у рамках проекту «Покращення якості життя колишніх жертв націонал-соціалізму шляхом залучення активних членів громади до підтримки, захисту та адвокації інтересів літніх людей, створення сприятливих умов для їх життя, забезпечення ефективності та регулярності підтримки, що надається», який фінансується німецьким фондом «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє» проведено історичну годину «Йшли полки по Україні». На захід були запрошені колишній в’язень, остарбайтер Рибак В.М та дитина війни Овчаренко Г.С. 
Друга світова війна принесла з собою велику кількість трагедій, віроломства і зруйнованих доль. Все менше і менше залишається тих, хто пам’ятає злочин фашистів зі свого трагічного досвіду. Про перенесені тяготи війни розповіли молодому поколінню Ганна Степанівна і Володимир Миколайович. Учні уважно слухали розповіді про тяжке, зовсім не дитяче життя в окупованій Охтирці та примусових роботах у Німеччині, жахи фашистських концтаборів. Молодь привітала почесних гостей квітами, побажала їм здоров’я, добробуту і миру та разом сфотографувалися на згадку.
Бібліотечні працівники до заходу підготували слайд – презентацію, які розповіли про визначні дати та особистості в історії визволення України та тематичну викладку літератури.