Меню навігації

Відеоматеріали

21.11.2017 року День гідності та свободи

Листопад 21st, 2017

«У Революції гідності – доля народу»

Щороку 21 листопада в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи. 
З нагоди цього дня в Охтирській районній центральній бібліотеці проведено урок політичної свідомості «У Революції гідності – доля народу». Учасники заходу , учні ДНЗ «Охтирський центр ПТО», разом з бібліотечними працівниками згадали історію України від її незалежності до сьогодення, Помаранчеву революцію та революцію Свободи,переглянули історичний відео журнал «Герої вільної України», вшанували пам’ять Героїв Майдану хвилиною мовчання та запалили свічки, як данину тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою.
Свідками надзвичайних подій 2013 року стали небайдужі охтирчани, активні учасники Майдану, волонтери Миронова Наталія Анатоліївна та Лисенко Павло Данилович, які поділилися з присутніми своїми враженнями, своїм відношенням до тих днів. Наталія Анатоліївна свою розповідь доповнила світлинами та коментарями до них. 
До заходу підготовлена книжкова виставка «На барикадах свободи». Експозиція складалася з видань присвячених Помаранчевій революції, книг які розповідають про героїв і перебіг революції Гідності та російсько-українському протистоянню на Сході України, трагічним сторінкам антитерористичної операції, долям звичайних українців, що опинилися в зоні бойових дій. На виставці також були представлені атрибути та символи,які використовувалися під час протистояння, надані Наталією Анатоліївною.