Меню навігації

Відеоматеріали

Всеукраїнський тиждень права у філії ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка.

Грудень 7th, 2017

06 грудня, з метою підвищення рівня правової освіти населення, продовжуються заплановані заходи до Всеукраїнського тижня права з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

З  учнями філії державного навчального закладу «Охтирський центр професійно-технічної освіти» смт Велика Писарівка було проведено змагання з права у ігровій формі («Квест»). Цей формат правопросвітницького заходу обрано для максимально залучення учасників, формуючи  у  них  інтерес до процесу, обміну власним унікальним досвідом, знаннями, уміннями з іншими членами команди. Активне включення учасників «квесту» є необхідною умовою досягнення якісних результатів в отриманні нових знань. Особливість такого методу проведення правопросвітницького заходу також полягає у тому, що це навчальна теренова гра, а відповідно, поєднання навчання та гри. Відомо, що успішне навчання  –  це приємне навчання.  Учасники  «Квесту»  не  лише  беруть  участь  у  цікавій  грі,  але  і  отримують знання.

Організаторами конкурсу були  заступник  начальника відділу Великописарівське бюро правової допомоги Охтирського МЦ НБВПД Мороз Євген Олександрович та адміністрація філії

Темою  «Квесту» були правові положення Загальної декларації прав людини та Конституції України.

Участь у «Квесті» взяли три команди по п’ять учнів у кожній, куратором команд була  викладач правознавства Баландюк Ніна Іванівна. Ці команди повинні були подолати сім маршрутних пунктів на яких необхідно було виконати тематичні завдання:

1 пункт: Великописарівська картинна галерея (заснована за ініціативи земляка, відомого київського графіка, члена Національної спілки художників України Миколи Миколайовича Нечвоглода), де учасники розподілилися по командам та отримали перше завдання від представників Охтирського МЦ з надання БВПД;

2 пункт: Великописарівський районний суд Сумської області (проходження організовано представником суду);

3 пункт: Великописарівський районний центр зайнятості (проходження організовано представником ЦЗ);

4 пунк: Великописарівська районна рада та Районна державна адміністрація(проходження організовано представником РДА)

5 пункт: Великописарівський районний відділ поліції(проходження організовано представником поліції);

6 пункт: Великописарівський районний сектор з питань пробації (проходження організовано представником пробації);

7 пункт: Великописарівська центральна районна бібліотека, де відбулося підведення результатів квесту та нагородження переможців.

Учні отримали подарунки і неповторні враження. Висловили побажання  проводити таку гру щороку.