Меню навігації

Відеоматеріали

День відкритих дверей

Січень 2nd, 2018

Філія  ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка, спільно з Великописарівським центром зайнятості населення, керівник Колодочка Н.І.,  провела День  відкритих дверей, для учнів Великописарівської спеціалізованої ЗОШ.

Завідувачем філії Кальченко О.О., був проведений екскурс по кабінетах і лабораторіях навчального закладу. Де учні мали змогу побачити матеріально-технічну базу закладу зокрема, новим комп’ютерним класом, задати питання, які цікавили їх.

Кондитерськими  виробами та гарячим чаєм, по закінчені екскурсії частували наших гостей  учні з професії «Кухар. Кондитер», на чолі майстрів виробничого навчання Мовчан С.В., Козявкіної В.Є., Колісник О.М., які і приготували їх саме для них на уроках виробничого навчання.

Ми раді будемо бачити учнів, які виявлять  бажання навчатися у філії, для здобування професії: «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, тракторист – машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва ( категорії «А1», «А2», «В1»), водій автотранспортних  засобів (категорія «С»)  та «Кухар. Кондитер» на базі 9 класів та «Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)» на базі 11 класів.