Меню навігації

Відеоматеріали

Уклін тобі, Тарасе!

Березень 15th, 2018

Талант Шевченка, його допитливість, надзвичайна любов до своєї землі, праця над собою – все це було підставою для появи в Україні геніальної людини.

Вже стало доброю традицією проводити у філії ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка  у день народження та пам’яті Кобзаря Шевченківські дні. Шевченківський тиждень  проходив у період з 06.03.2018 по 13.03.2018 року. Викладач української мови та літератури Затулій Ірина Сергіївна склала план проведення тижня, розробила сценарії заходів.

Тиждень розпочався  з урочистої лінійки відкриття, яка зібрала усіх небайдужих до світлого слова Шевченкового. Організувала і підготувала з учнями книжково-ілюстративну виставку «Доростаємо серцем до Шевченка». Традиційно була представлена виставка ілюстрацій до творів Тараса Шевченка, приурочена 204-ій річниці від дня його народження. Проведено  виховну годину на тему: «Шевченко серед нас» разом з учнями І – ІІ курсів, де розповіли цікаві факти з життя відомого митця, цитували вірші, читали прозу, прослухали записи  пісень Великого Кобзаря. Кращими читцями були: Липовий Віктор, Легеза Євгенія, Черненков Олексій, Хекало Володимир, Сінянська Юлія, Савінов Валентин, Юрченко Денис, Рубцов Ігор, Цибаньов Олександр, Четверіков Ігор .

Слово безсмертного Кобзаря і досі вражає серця учнів образністю, мудрістю, силою віри у майбутнє України.

Шевченківський тиждень надав можливість нам знову зануритися у прекрасний, дивовижний, неповторний світ поезії Великого Кобзаря та відчути гордість за те, що українська земля – Батьківщина Тараса Шевченка.

Нагородження та підсумки проведення тижня були підведені на урочистій лінійці.