Меню навігації

Відеоматеріали

Обласний конкурс КМЗ

Червень 15th, 2018

Сучасна українська освіта постійно оновлюється і реформується у плані використання новітніх технологій для особистісно-зорієнтованого навчання. На даному етапі проводяться різноманітні заходи для ознайомлення з інтерактивними новинками і використання їх у педагогічній практиці.

6-7 червня  цього року на базі Сумського вищого професійного училища  будівництва і дизайну  був проведений ІІІ етап конкурсу на краще комплексно-методичне забезпечення предметів «Історія України», «Всесвітня історія», «Правознавство», де взяли участь 11 кращих викладачів суспільних дисциплін ПТНЗ області. Організаторами конкурсу виступили Сумський центр професійно-технічної освіти та Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

 Філію ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка захищала викладач суспільних дисциплін Баландюк Ніна Іванівна. В ході проведення заходу вона представляла свій власний педагогічний досвід у використанні новітніх методів і технологій для активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках: проводила майстер клас для ознайомлення з власним методичним прийомом, показувала відеофрагменти уроку із застосуванням КМЗ, працювала онлайн із своїм блогом викладача. Конкурс був дуже цікавим і корисним у плані сприйняття досвіду педагогів області. Програма заходу включала також культурну програму: відвідування художнього музею імені Онацького, екскурсія центральною історичною частиною міста Суми, а також ознайомлення із сучасними медіановинками в смарт-лабораторії СОІППО. Баландюк Ніна Іванівна отримала диплом учасника ІІІ етапу конкурсу на краще використання КМЗ на уроках історії від обласного департаменту освіти, а також книгу «Архіви Сумщини» з рук автора – ректора СОІППО Юрія Нікітіна.