Меню навігації

Відеоматеріали

А ми готові захистить…

Жовтень 16th, 2018

11. 10. 2018 року відбувся національно-патріотичний квест вулицями міста у рамках заходів, присвячених Дню захисника України. Учасниками квесту стали команди з ДНЗ «Охтирський центр ПТО» та Охтирського коледжу СНАУ, яким запропонували виконати тематичні завдання на 5-ти станціях. Усі завдання стосувалися історії українського козацтва та Запорізької Січі. 

На станціях учні складали з пазлів репродукцію картини Іллі Рєпіна «Запорожці пишуть листа турецькому султанові», встановлювали відповідності між назвами козацьких клейнод та їх зображенням, відновлювали назви областей на карті України, відповідали на запитання з історії українського козацтва, брали участь у спортивних естафетах, одягали козака, який потім танцював український гопак. Основне завдання квесту – якомога швидше і правильно виконати всі завдання.   

Команди з великим задоволенням взяли участь у квесті, продемонстрували гарні знання з історії українського козацтва. Команди нагороджені грамотами та призами відділу молоді та спорту.