Меню навігації

Відеоматеріали

МІС ТА МІСТЕР ФІЛІЇ – 2018

Листопад 19th, 2018

 У філії ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка пройшов виховний захід «МІС ТА МІСТЕР ФІЛІЇ– 2018».

Метою якого було: залучити учнів до колективної творчої справи; організація змістовного дозвілля; створення атмосфери доброзичливості і творчості в учнівських колективах; розвивати творчі здібності; виховувати естетичний смак, повагу до однолітків.

Пять претендентів змагання  у 5 конкурсах, це учні  І-ІІІ курсів.

У конкурсі  «Візитка», оцінювалося вміння учасників триматися, елегантність, стильність, за результатами підсумків журі перемогла Сінянська Юлія, яка прочитала авторський вірш.

У конкурсі «Дожени зірку» наші улюблені зірочки наздоганяли найпопулярніших артистів, а саме: Юрія Шатунова – Юлія Сінянська; «Йолка» – Орлова Олександра; «Віталька»- Євреінов Денис; група «Корні»- Морока Вадим з групою підтримки; Лобода- Першина Вероніка переміг Євреінов Денис.

У «Модному показі костюмів 2019 року», нащі учасники проробили величезнішу працю та фантазію над приготування костюмів, перемога здобула Сінянсьбка Юлія, сукня і аксесуари з газет і журналів.

Свій   талант у конкурсі «Міс та Містер Талант» конкурсанти проявили у  танцях, вокалі, пантомімі і оригінальному жанрі, перемогу здобули – Сінянська Юлія та Євреінов Денис.

У конкурсі  «Інтелектуальність», де за умовами конкурсу дівчата присідаючи відповідали на запитання,  а хлопці будь- якими уміннями тримали дівчат на руках і також відповідали на запитання. За результами конкурсу журі свім поставили однакову максимальну  кількість балів, бо всі учасники були оригінальні, винахідливі.

За визначенням титулів, журі визначилися, що «Міс осінь та Містер філії -2018» отримали Сінянська Юлія та Євреінов Денис. «Міс та містер  глядатських симпатій»- Морока Вадим та Орлова Олександра; «Міс Оригінальність» – Першина Вероніка.

Адмінстація філії   подякувала керівнику гуртка Козявкіній Валентині Євгенівні за кропітку роботу за підготовку та проведення заходу.