Меню навігації

Відеоматеріали

Відкритий урок з технології приготування борошняних кондитерських виробів

Березень 15th, 2019

13 березня 2019 року у філії ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка викладачем Кальченко Оленою Олексіївною був проведений відкритий урок у  групі №25, ІУ курс професія «Кухар. Кондитер» з теми: «Технологія приготування дріжджового тіста та виробів з нього».

«Урок -подорож» метою якого було закріплення і удосконалення знань, умінь, навичок з даної теми. Для проведення  уроку було використано: мультимедійний проектор, презентації, картки-завдання. Урок розпочався з привітання та кошику корисних порад.

Під час першої зупинки «Робоче місце для підготовки сировини до виробництва», учні працювали з картками «Врятуй комірника», де знаходили зайве.

Друга зупинка. «Робоче місце для замішування дріжджового тіста»,  вправа «Доповніть речення».

Третя зупинка. «Робоче місце для формування виробів», евристична бесіда та розташовували вироби за порційністю із запропонованого переліку.

Четверта зупинка. «Робоче місце для випікання виробів», необхідно  заповнити таблицю можливих дефектів дріжджових виробів та причин їх виникнення.

П’ята зупинка. Експедиція. (аукціон виробів- продаж плюшки, коровай, булочка домашня в обмін на найкращі знання технології приготування цих виробів )

Шоста зупинка  «Торгова зала», вказати відповідність назви виробу з фото виробу та видом термічної обробки.

Викладач тісно пов’язала даний матеріал з різними предметами: організація виробництва та обслуговування, устаткування підприємств харчування, інформаційні технології; громадянською освітою.

Знання оцінювалися із скриньки за допомогою чарівних смайликів.