Квітень 17th, 2019
З метою підвищення рівня підготовки робітничих кадрів з 08.04.2019р. по 12.04.2019р. проводився тиждень професійної майстерності з професії «Продавець продовольчих товарів».
Розпочався тиждень із стіннівки « Мистецтво професії»
та доповіді «Роль, місце і значення професії «Продавець продовольчих товарів» на ринку праці( для учнів навчальних груп закладу освіти). Проведено соціальне опитування для визначення задоволеності споживачів якістю торгівельного обслуговування.
09.04.2019р серед учнів групи 3-7 майстрами виробничого навчання Кунченко В.Г. та Кучер Т.Г. було організовано проведення конкурсу професійної майстерності «Хто кращий» для визначення якості теоретичних знань з предметів професійної підготовки. Основними факторами конкурсу були професійний інтерес, нестандартність навчально-пізнавальної діяльності, ігровий характер, емоційність і проблемність.
10.04.2019р. серед переможців теоретичного туру на базі закладу був проведений практичний тур для виявлення кращого за професією 13.04.2019р. в магазині – кафе «Дворик» учні групи демонстрували методи обслуговування покупців. 14.04.2019р. Підведення підсумків тижня показало, що учні мають достатній рівень знань, професійні навички і можуть самостійно працювати у сфері торгівлі.
Призові місця зайняли учасники конкурсу, що набрали найбільшу кількість балів. Переможцем конкурсу професійної майстерності з професії «Продавець продовольчих товарів» стала Кольцова Лідія. Диплом за номінацією «Ввічливість» отримав – Івченко Денис Диплом за номінацією «Професійність» отримала – Шандиба Тетяна Диплом за номінацією «Доброзичливість» отримала – Казьміна Діана. |