Меню навігації

Відеоматеріали

Польський досвід у здобувачів освіти ДНЗ “Охтирський центр ПТО”

Вересень 12th, 2019

Завершився етап реалізації проєкту “Польський досвід у галузі професійно-технічної освіти: “Уроки для України” в рамках обмінів молоддю України та Польщі за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту.

У рамках проєкту здобувачі освіти ДНЗ “Охтирський центр ПТО” на чолі з педагогами мали можливість налагодити контакти з польськими побратимами, отримати важливий досвід та познайомитись з основними методологіями та головними тенденціями професійно-технічної освіти Польщі. На власні очі побачити рівень європейської освіти, а також систему державного устрою та місцевого самоврядування. А ще, скориставшись нагодою, нагадати полякам про спільне коріння, поділитись мистецькими та культурними надбаннями та помріяти про спільне майбутнє.

Результати проєкту перевершили всі очікування та сподівання. Відбувся культурний діалог, взаємоєбагачення та обмін досвідом в багатьох сферах життєдіяльності. Тепер у ДНЗ “Охтирський центр ПТО” є чітке бачення розвитку та основні орієнтири, і що не менш важливо, друзі-поляки!