Меню навігації

Відеоматеріали

Поетапна кваліфікаційна атестація

Жовтень 4th, 2019

З метою закріплення умінь та навичок у філії ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка 03-04.10.2019 року була проведена поетапна кваліфікаційна атестація з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорія «А1»,  група № 17, ІІІ курс.

Учні виконували  вправи по  водінню трактора  МТЗ -80 з причепом  і без нього; ТО-1, ТО-2; постановка причепа, плуга, сівалки на  зберігання; проводили заміну робочих  органів зубової борони, відвалу плуга ПЛМ-3-3,5, дефектних пальців в гусеницях трактора ДТ-75. Голова комісії Надточій Ю.В., разом з членами комісії оцінили техніку водіння та обслуговування трактора і сільськогосподарських машин.

При виконанні письмових комплексних  кваліфікаційних  завдань, учні показала достатній та середній рівень знань у  будові та роботі основних  механізмів та агрегатів трактора та сільськогосподарських машин;  орієнтуються в технології вирощування основних сільськогосподарських культур; знають основні правила експлуатації та техніки безпеки  з охорони праці при технічному обслуговуванні та ремонті тракторів, с/г машин; знають правила дорожнього руху.