Меню навігації

Відеоматеріали

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Жовтень 18th, 2019

18 жовтня, відзначають Європейський день боротьби з торгівлею людьми. День започаткований Європарламентом у 2007 році.
Торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації.
З метою підвищення обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми управлінням соціального захисту населення організовано акцію з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми “Walk for Freedom” (“Хода за свободу”)
 
Здобувачі освіти ДНЗ “Охтирський центр ПТО” долучилися до ходи разом зі студентами Охтирського коледжу СумДУ, представники міської ради, Охтирської районної державної адміністрації.
 
Існує чимало різноманітних видів експлуатації: усиновлення (удочеріння) у комерційних цілях, використання в порнобізнесі, використання у військових конфліктах, залучення до злочинної діяльності, трансплантація чи насильницьке донорство, примус до заняття проституцією, рабство і ситуації, подібні до рабства, примусова праця, залучення в боргову кабалу. 
 
З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня у всіх областях України проходить всесвітня щорічна акція „Walk for Freedom/Хода за свободу”. 
 
Цей захід не є протестом, це мовчазна і мирна хода, яка проходить вже не вперше в Україні на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві.