Меню навігації

Відеоматеріали

Просвітницький  захід «Разом зупинимо СНІД»

Грудень 2nd, 2019

 

Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом для учнів та студентів навчальних закладів, молоді нашого міста відбувся захід, організований відділом молоді та спорту спільно з міським центром культури і дозвілля.
Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який традиційно щороку відзначається 1 грудня, покликаний продемонструвати міжнародну солідарність по зниженню тягаря на людей, які живуть з ВІЛ та хворих на СНІД, підвищенню глобальної поінформованості населення щодо ВІЛ/СНІДу.
Під час заходу для присутніх виступили лікар-інфекціоніст кабінету довіри КНП ОМР «Охтирської ЦРЛ» Юлія ШАПОВАЛ та завідувач кабінету «Клініка дружня до молоді» Анна МУЧНИК. Також наша молодь переглянула відеоролик про юнака, який від народження живе з ВІЛ, але попри хворобу, веде активне громадське життя.
Солісти народного аматорського вокального ансамблю «Лілея», вокально-інструментальний гурт «No Comment’s» підготували вокальні виступи для глядачів, де взяв участь учень ДНЗ “Охтирський центр ПТО” Беленков Володимир.
Кожний присутній на заході став учасником акції «Червона стрічка надії», отримуючи інформаційний буклет та червону стрічку, як символ солідарності з ВІЛ-позитивними та хворими на СНІД.