Меню навігації

Відеоматеріали

Ми проти насилля

Грудень 5th, 2019

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. 28 листопада в Охтирській районній бібліотеці відбулася інформаційно – просвітницька година „Права людини та попередження насильства ”.

У заході взяли участь учні ДНЗ «Охтирський центр ПТО» та представники патрульної поліції м. Охтирки. Захід проведено з метою підвищення обізнаності молоді щодо насильства в сім’ї, жорсткого поводження поміж дітей (булінг), формування у підлітків нетерпимого ставлення до насильства та толерантного ставлення до Віл – інфікованих.

Полісмени провели профілактичні бесіди спрямовані на попередження правопорушень, що вчиняються дітьми : «Зупинити насильство в молодіжному середовищі» та «Правила безпечної подорожі». Під час бесіди відбулося активне спілкування : молодь задавала питання – полісмени надавали змістовні відповіді.

Також, було проінформовано про всі дати в межах акції «16 днів проти насилля», а до Всесвітнього дня боротьби із СНІДом розглянуто питання ВІЛ та СНІД в сучасному світі. Діти успішно пройшли тест « Що я знаю про ВІЛ / СНІД».

Під час заходу демонструвалися тематичні відео-ролики та слайд – презентації.