Меню навігації

Відеоматеріали

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

Лютий 20th, 2020


20 лютого – День Героїв Небесної Сотні, в нашій країні встановлено особливий Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». пам’ятний день, згідно Указу Президента України № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників

Учні групи №2 – 4 з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування.Тракторис- машиніст сільськогосподарського(лісогосподарського)виробництва(категорії«А1», «А2»).Водій автотранспортних засобів (категорія«С»)» ДНЗ “Охтирського центру ПТО”відвідали  КЗ “Публічної бібліотеки Охтирської міської ОТГ в Сумській області”,де було проведено годину національної свідомості “І зупинилось серце молоде, щоб вічно билось серце України”.Під час заходу прозвучали поезії, присвячені подіям на Євромайдані та Героям Небесної Сотні. Учні переглянули документальний фільм – реквієм” Небесна сотня в вирій полетіла”,” MAIDAN’2014. НЕБЕСНА СОТНЯ 18.02 – 25.02″ та ознайомились з матеріалами виставки – реквієма “Як добре те, що смерті не боюсь я і не питаю, чи тяжкий мій хрест…” та виставкою фото – світлин із архіву Лисенка В. І.
Революція Гідності засвідчила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи.