Меню навігації

Відеоматеріали

Всеукраїнський олімпійський урок та Олімпійський тиждень

Вересень 24th, 2020

З нагоди Дня фізичної культури та спорту, з метою популяризації спорту й утвердження здорового способу життя у вересні у відокремленому навчальному підрозділі м. Тростянець ДНЗ «Охтирський центр ПТО»  було проведено Всеукраїнський олімпійський урок та Олімпійський тиждень.

У рамках Олімпійського тижня було організовано чимало заходів:

  • урочиста церемонія відкриття Олімпійського тижня: „У спорті наша сила і здоров’я”;
  • олімпійські уроки:  „Олімпійський рух в Україні”; „Від Олімпії до наших днів»; „Сторінками історії олімпійського руху”; „Літопис Олімпійських ігор”;
  • спартакіаду „Олімпійці серед нас”;
  • дні здоров’я, приурочені Дню фізичної культури і спорту,спортивні змагання: перетягування каната, силові вправи, стрибки в довжину, підтягування на перекладині, естафети, змагання з волейболу, футболу.

Олімпійський тиждень проходив у всіх групах навчального закладу, адже це має велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя, активізацію фізкультурно-масової роботи, забезпечення розвитку Олімпійського руху в Україні та залучення учнів до занять спортом. Юні олімпійці взяли активну участь у різних масових фізкультурно-оздоровчих заходах і конкурсах на олімпійську тематику, а кращі були нагороджені дипломами та грамотами.

Спортивно-оздоровчі заходи в рамках Всеукраїнського олімпійського тижня були змістовними, масовими та веселими, тому всі учасники залишилися задоволеними й щасливими. Ми ще раз переконалися, що в нашому навчальному закладі працюють і вчаться розумні, творчі, сильні, спритні й сміливі люди. Щиро дякуємо організаторам та учасникам Тижня, зичимо їм фізичного здоров’я й краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях!