Меню навігації

Відеоматеріали

Перший професійний іспит у кондитерів!

Грудень 24th, 2020

Удосконалення знань та умінь кваліфікованих кухарів та отримання професійних навичок забезпечує виробнича практика, яка дає змогу оптимального поєднання теоретичних знань з фаху та уміння застосувати їх у практичній роботі, виховує відповідальність, розвиває вміння самостійно вирішувати виробничі ситуації, якісно вести технологічний процес. Вирішувати поставлені задачі допомагають підприємства ресторанного сервісу міста Тростянець та району: ФОП Константна А.А. кафе «Круглий двір» (Шило Л.М.), ФОП Слабоспицька Л.В. кафе «Біле вітрило»,ФОП Чалий В.В., ТОВ «Сервіс-Преміум» (Шалапчук Т.М.) і ряду інших, де працювали учні групи №3 четвертого курсу відокремленого навчального підрозділу м. Тростянець ДНЗ «Охтирський центр ПТО», під час виробничої практики. За що ми їм щиро вдячні.

Підсумком наполегливої роботи учнів став перший професійно-практичний іспит, яким є кваліфікаційна пробна робота за професією «Кондитер», кваліфікація 3 розряд. Учні отримали індивідуальні завдання, згідно переліку кваліфікаційних пробних робіт.

Для  виконання завдань учні склали технологічні картки на кожну страву, що дало змогу чітко та якісно виконувати всі технологічні операції приготування страв. Під час роботи учні продемонстрували свої знання, вміння та навички, які отримали при здобутті професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки, вміння правильно користуватись кухонними гаджетами та девайсами. Кондитер повинен мати сучасний погляд на кулінарну моду, мати свій смак та стиль, тому вміло підібраний посуд, дає змогу майбутнім кухарям підкреслити смакову та зовнішню елегантність продукту, створити справжні шедеври. Всю творчість, креативність, фантазію та художній смак кожен учень вклав в презентацію готових страв. Особливо члени конкурсної комісії відзначили роботи Квітченка Богдана («Торт бісквітний» та «Імбирний пряник»), та Вовка Олександра («Торт» і «Рожок»).