Меню навігації

Відеоматеріали

Всесвітній тиждень грошей

Березень 22nd, 2021

Учасники освітнього процесу відокремленого навчального підрозділу м. Тростянець ДНЗ «Охтирський центр ПТО»  взяли участь у   міжнародній  просвітницькій  акції  Global Money Week.  Заходи  були спрямовані на розширення фінансової грамотності  молоді.           

 Класні керівники  Логвіненко В.І.(група № 2, ІІІ курс) Слонь Н.П. (група № 5, І курс)  провели  змістовні навчально-пізнавальні бесіди з переглядом презентацій та відеоматеріалів. На занятті у форматі  воркшопу здобувачі освіти брали участь у дебатах щодо переваг банківських заощаджень. Учасники виконували  інтерактивні вправи, які  дали можливість краще зрозуміти певні економічні поняття на прикладах з практики,підготували цікаві повідомлення на тему: “Бережіть себе, бережіть свої гроші!”.

Вихователь гуртожитку Дружиніна С.О. організувала  екскурсію учнів до «Ощадбанку» м.Тростянець. Працівники банку познайомили  з історією створення  банку та розповіли про систему  роботи. Учні дізналися про нові можливості заощаджень для досягнення  своїх цілей.