Меню навігації

Відеоматеріали

Трагічна сторінка в новій історії України

Квітень 27th, 2021

26 квітня 2021 року виповнюється 35 років з дня однієї з найстрашніших катастроф в історії людства — аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Минуть ще роки й десятиліття, а цей трагічний день усе одно хвилюватиме людей. Чорнобильське лихоліття залишиться навіки в пам’яті тих, хто пройшов горнило Чорнобиля. Наш земний уклін, наша довічна вдячність усім, хто взяв участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Священна пам’ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться зі сторінок історії, не згасне у віках.

 Саме 26 квітня у відокремленому навчальному підрозділі м. Тростянець ДНЗ «Охтирський центр ПТО  в режимі онлайн  бібліотекарем Заверзаєвою І.Г. та класним керівником Саввовою І.О.  з учнями групи № 4, професія «Муляр. Пічник. Лицювальник-плиточник» проведено виховну годину на тему:  «Чорнобиль: горе і біль». Захід супроводжувався   показом  презентації. Під час спілкування  обговорювали причини та наслідки трагедії.  У підсумку учні висловлювали  співчуття з приводу трагедії.

Метою цього заходу було донесення до свідомості учнів масштабів чорнобильської катастрофи, прищеплення любові до рідного краю, виховання почуття співчутливості, критичного ставлення до історичних подій.