Меню навігації

Відеоматеріали

«Знати, щоб передбачати, передбачати, щоб діяти»

Травень 21st, 2021

З метою підвищення рівня  обізнаності  здобувачів освіти з питань безпеки життєдіяльності у відокремленому навчальному підрозділі м. Тростянець  ДНЗ «Охтирський центр ПТО» проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. У рамках Тижня класні керівники  та майстри виробничого навчання   провели ряд заходів.

Класні  керівники Ніконова  А.Б. та Кириленко Н.М. у групах №1 та №7  (професія «Кухар. Кондитер»)  організували «Брейн – ринг» з теми «Я учасник дорожнього руху». Під час  заходу учні повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях. Також під час виховної години за матеріалами ютуб каналу «Безпечна країна» переглянули відео ролики.  

       Класний керівник  Логвіненко В.І., майстер виробничого навчання  Ющенко А.І. групи № 2 провели  інформаційну годину  «Надзвичайні ситуації та небезпеки». У ході якої учні переглянули фільм  «Правила поведінки при надзвичайних ситуаціях природного  і техногенного характеру».

  Класний керівник Саввова І.О. та майстер    виробничого навчання  Дашутіна А.В. групи № 4  провели класну годину «Потрібно знати» . Учні дізналися про сучасні засоби пожежогасіння, повторили правила використання індивідуальних засобів захисту органів дихання, обговорили дії населення під час різних видів надзвичайних ситуацій.

   Викладач охорони праці Дашутіна А.В. запропонувала учням вікторину  з тематики надзвичайних ситуацій. З учасниками вікторини  проаналізовано різні ситуації на протипожежну тематику, повторено знаки пожежної безпеки.