Меню навігації

Відеоматеріали

Вернісаж методичних педагогічних ідей

Червень 18th, 2021

17 червня 2021 року в ДНЗ «Охтирський центр ПТО» проведено об’єднане засідання методичних комісій у форматі виставки-презентації методичних напрацювань «Вернісаж методичних педагогічних ідей».

            Викладач Лебедь Н.Д. презентувала творчу роботу в номінації «Створення і впровадження сучасних засобів навчання, продуктів, програм, систем і комплексних рішень для підвищення якості освіти», в якій представлено матеріали уроків, пакет онлайн тестів, збірник флеш-карток, туторіальних карток, продемонстровано можливості застосування інструментів інтерактивного навчання для реалізації навчального співробітництва з метою формування технологічних компетентностей учнів. Робота була запропонована до участі у Дванадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», відзначена Дипломом, нагороджена Золотою медаллю.

            Викладач Соболєва І.Ф. – робочий зошит з математики (геометрія), тема «Координати і вектори у просторі», в якому запропоновано завдання різного виду складності, робота з підручником, визначення термінів, заповнення таблиць математичних диктантів, виконання усних та письмових вправ, робота з рисунками та творчими вправами, тестування, завдання ЗНО.

            Татаренко Л.В. надала цікаву методичну розробку з істоії України «НЕП і особливості його впровадження в Україні. Голод 1921-23 років».

            Герасименко І.В. – методичний посібник «Цікава електротехніка у фактах, питаннях та відповідях», опорні конспекти з предмета «Електротехніка» та методичний посібник «Тематичні виховні години».

            Викладач Бибко А.О. вдало презентувала методичну розробку уроку – кейс з формування ключових компетентностей учнів, тема «Порушення обміну речовин (метаболізму), пов’язаних з нестачею чи надлишком надходження в організм певних хімічних елементів, речовин».

            Активну участь у методичному заході брав викладач Чикало Р.В., який надав зразки робочих зошитів з предметів «Сільськогосподарські машини», «Трактори», методичні розробки з лабораторно-практичних робіт з предмета «Трактори».

            Викладач Лучинська Я.І. ознайомила зі змістом методичної розробки з української літератури на тему “І. Нечуй-Левицький «Кайдашева сім’я»”. Реалізм твору, сучасна актуальність проблеми батьків і дітей».

            Богатир А.С. запропонувала електронний довідник «Постижерні вироби», в якому вдало підібрано матеріал щодо загальних відомостей про постижерні вироби, про матеріали та способи тресування волосся, про зачіски із постижем.

            Кунченко В.Г. – методична розробка уроку-показу з виробничого навчання «Приготування котлетної маси з риби та напівфабрикатів».

            Презентували методичні напрацювання педагогічні працівники Федорова В.В., Кучер Т.Г., Горбушко Л.І., Шкафенко В.І.