Меню навігації

Відеоматеріали

Відзначення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Вересень 10th, 2021

Відповідно до Указу Президента № 621/2019 від 23.08.2019 29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьтьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

29 серпня 2014 року в ході російсько-української війни під час Іловайської операції відбувся потужний прорив українських військ з російського оточення , де проявився масовий героїзм добровольців і військових, загинула найбільша кількість українських воїнів.

З метою гідно вшанувати пам’ять військовослужбовців, учасників добровольчих формувань, які загинули у боротьбі за незалежність і суверенітетну цілісність України, зміцнення патріотичного духу в суспільстві у ДНЗ “Охтирський центр ПТО” викладачем Татаренко Л.В. були проведені просвітницькі уроки серед учнів закладу, під час яких здобувачі освіти мали змогу переглянути фільми з даної тематики, зрозуміти чому саме сонях є символом пам’яті про захисників України, обговорити причини та хід бою під Іловайськом у 2014 році.