Меню навігації

Відеоматеріали

Урок пам’яті “80 – х років пам’яті: забуттю не підлягає”

Вересень 14th, 2021

Бабин Яр – це трагедія всього людства, але сталася вона на українській землі. І тому українець не має права забувати про неї так само, як і єврей. Бабин Яр – це наша спільна трагедія.

             Згідно плану заходів ДНЗ “Охтирський центр ПТО” викладачем історії Татаренко Л.В. було проведено урок пам’яті “80 – х років пам’яті: забуттю не підлягає” приуроченому до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру.

            Метою якого було: розкрити зміст подій, пов’язаний з трагедією в Бабиному Ярі, виховувати гордість за тих співвітчизників, які віддали своє життя заради інших, продовжувати формувати основу культури міжнаціональних відносин у суспільстві, учити співчувати та допомагати ближньому.

            На уроці лунала сумна мелодії Шостаковича, змінювали один одного жахливі кадри кінохроніки,що дала змогу зануритимч у трагічну атмосферу осінніх днів 1941 року – днів, коли нацисти почали знищення київського єврейства.Учні згадали 

голокост,причини,хід та наслідки трагедії.

            Бабин Яр – це трагедія всього людства, але сталася вона на українській землі. І тому українець не має права забувати про неї так само, як і єврей.