Меню навігації

Відеоматеріали

Конкурс «Витребеньки» за поемою «Енеїда»

Вересень 24th, 2021

24 вересня 2021 року у філії ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка пройшов гастрономічний фестиваль-конкурс «Витребеньки» до 223 річниці видання поеми «Енеїда» І.П.Котляревського,  а також з нагоди 30-річчя Незалежності України.

Учні філії взяли участь у театралізованій виставі «Енеїда». Майстерно виконували ролі учні групи № 20 професія «Кухар. Кондитер» Маляр Катерина (Дінона) та  № 10 професія «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського виробництва) категорії «А1», «А2», В1»). Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)» Мамонтов Кіріл (Еней), Завалій Богдан (бог Латин). Високі знання тексту твору «Енеїда» показала Маляр Катерина, що допомогло учням групи № 20 підготувати перелік страв для представлення у конкурсі.

Найвищої похвали від глядачів вистави отримала страва «Шпундра» (смажену свинячу підчеревину або грудину тушкували з буряками у буряковому квасі, потім заправляли борошном або запареним тертим пшоном).«Шпундра» готувалася за давнім народним рецептом, який учні разом з майстрами виробничого навчання Мовчан С. В., Лобановою М. В., Гладченковою А.В. знайшли за допомогою новітніх технологій та викладача української мови та літератури Кобилко Надії Олександрівни.

На сам кінець хотілось подякувати тим, хто долучився до цієї справи, за насолоду отриману в процесі підготовки та проведенні заходу, нові знання і висловити сподівання на те, що попереду нас чекає іще не один подібний захід.