Меню навігації

Відеоматеріали

Батьківські збори

Жовтень 6th, 2021

Відповідно до плану роботи закладу освіти 05.10.2021 було проведено загальні батьківські збори.

Привітно зустріла батьків директорка Анна Вꞌячеславівна Горобець розповіла батькам про режим та правила роботи закладу, особливості виробничого навчання та практики, про нові підходи у проведенні уроків теоретичного навчання, осучаснення матеріально-технічної бази, порядок призначення та отримання стипендії, пільги для соціально-незахищених категорій та харчування учнів у закладі освіти. Значну увагу приділила   проведенню освітнього  процесу під час коронавірусної інфекції (COVID-19)  та дотримання  протиепідеміологічних заходів.

Практичний психолог Леся Василівна Татаренко розповіла  про особливості підліткового віку, шляхи подолання конфліктних ситуацій між батьками та дітьми, надала практичні поради батькам.

Важливою була інформація висвітлена соціальним педагогом Анастасією Юріївною Катрич  про поняття булінгу, насильства та запобігання даних проявів. Вона звернула увагу на поведінку учнів у закладі освіти.

Заступник директора з навчально-методичної роботи Лідія Іванівна Савочка розповіла про особливості освітнього процесу, проведення факультативів по підготовці до ЗНО.