Меню навігації

Відеоматеріали

День захисника Вітчизни

Жовтень 12th, 2021

11 жовтня для учнів першого курсу (групи: №2 за професією «Кухар. Кондитер»; №3 за професією «Муляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник») класними керівниками (Сасіна О.М. та Логвіненко В.І.) був проведений урок мужності «Україна понад усе», приурочений Дню захисника України. Метою уроку було формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх. Для учнів цей захід став непересічною подією. На захід були запрошені представники І відділу Охтирського РТЦК та СП: майор Євенко О.В. – офіцер відділення рекрутингу та комплектування; сержант Кальник Т.М. – інструктор відділення.
  Гості розповіли учням про те, що14 жовтня в Україні відзначається День захисника України, який нероздільно пов’язаний із розвитком українського війська та його військових традицій. Щорічне державне свято встановлено Указом Президента України № 806 від 14 жовтня 2014 року. У цей день українці поціновують воїнів, які в різні часи обороняли і обороняють нашу незалежність і територіальну цілісність, усіх захисників України незалежно від службового становища та статі.
Емоційне піднесення викликав у учнів перегляд відео сюжету «Герої не вмирають» на патріотичну тематику.
  Також учні, у формі запитань та відповідей, отримали інформацію про порядок вступу до військових вишів, переваги служби за контрактом, поділилися своїми враженнями.