Меню навігації

Відеоматеріали

Засідання методичної комісії

Жовтень 28th, 2021

У вигляді педагогічного діалогу у жовтні 2021 року  відбулось засідання методичної комісії будівельного та металообробного профілів відокремленого навчального підрозділу м. Тростянець ДНЗ «Охтирського центру ПТО». На засіданні проаналізували комплексно-методичне забезпечення уроків професійно-теоретичної підготовки  та уроків виробничого навчання з професії «Лицювальник-плиточник» ,  як необхідної складової якісної підготовки кваліфікованих робітників.  Саме стан підготовки кваліфікованих робітників з зазначеної професії вивчається цього річ у закладі освіти.

Викладач технології лицювальних та плиткових робіт Логвіненко В.І. продемонструвала присутнім комплект дидактичних вправ, які використовуються на уроках для перевірки домашнього завдання та під час вивчення нового матеріалу. Також  представила  розроблений комплект тестових завдань із 150 питань, які включають всі предмети професійно-теоретичної підготовки для проведення ПКА з даної професії. Майстер виробничого навчання Дашутіна А.В. ознайомила із вмістом тематичних папок, продемонструвала структуру презентацій, які використовує на уроках. 

            Ще одним питанням, яке обговорювалось на засіданні, було розгляд програм проведення предметних тижнів та можливість їхнього проведення в умовах дистанційного навчання. У процесі активного обговорення даного питання колеги вносили пропозиції щодо вибору форм проведення позаурочних заходів, ділилися досвідом організації дистанційної роботи з учнями.