Меню навігації

Відеоматеріали

Засідання фокус-групи

Листопад 24th, 2021

В рамках Тижня професійної (професійно-технічної) освіти в ДНЗ «Охтирський центр ПТО» проведено зустріч фокус-групи, до роботи якої були залучені майстри виробничого навчання, викладачі сільськогосподарського профілю м. Охтирка та смт Велика Писарівка, представники фермерських господарств.

            В полі зору фокус-групи було обговорення інноваційних технологій в сільському господарстві. Використання сучасних виробничих технологій в аграрній галузі забезпечує прогресивний розвиток сільського господарства, сприяє залученню інвестицій, зміцненню економічної та технологічної безпеки.

            Голова циклової комісії сільськогосподарського профілю та автотранспорту м. Охтирки Чикало Р.В. ознайомив присутніх з прогресивними сучасними технологіями мінімального обробітку грунту й точного землеробства: «Mini-Till”, “No-Till”.

            Керівник фермерського господарства «Клименко-2018» Клименко І.Г. поділився досвідом нульового обробітку грунту, що не пропонує механічних рішень для усунення ущільнень на глибині 30-35 см. Вона є ідеальною системою обробітку грунту для захисту поверхні від ерозії.

            Члени методичної комісії сільськогосподарського профілю та автотранспорту смт Велика Писарівка, які приєдналися до засідання фокус-групи онлайн поділилися досвідом застосування сучасної ґрунтообробної сільськогосподарської техніки, а представник ТОВ Сільськогосподарської науково-виробничої агрофірми «Мрія» Мовчан В. розповів про застосування передового досвіду європейських компаній в їхньому господарстві.