Меню навігації

Відеоматеріали

Психолого-педагогічний консиліум

Грудень 14th, 2021

Проблема адаптації особистості до нових умов життя є надзвичайно актуальною.
Адаптація першокурсника полягає в здатності відповідати вимогам і нормам закладу освіти, а також в умінні розвиватися в новому для себе середовищі, реалізувати свої здібності та потреби, не вступаючи із цим середовищем у протиріччя. Тому логічною є поява дезадаптації у багатьох учнів, в одних вона короткотривала, а у декого може затягнутися.
Серед факторів, які визначають оптимальний вплив на процес адаптації учнів в якості основного, можна виокремити ставлення до навчання та обраної професії. А тому правильно обрана професія – неодмінна умова успішної адаптації учня-першокурсників. Саме це є поштовхом до переходу від навичок шкільного навчання до здобуття професії.
Саме для того щоб полегшити процес адаптації учнів І курсу 30.11.2021 відбувся психолого-педагогічний консиліум у закладі освіти по м.Охтирка. Педагогічні працівники обговорили всіх учнів, які потрапили в «зону ризику» та погодили та обговорили план заходів з даною категорією учнів.
Успішна адаптація першокурсників до життя та навчання у професійно-технічному закладі є підґрунтям подальшого розвитку кожного учня як особистості, майбутнього фахівця.