Меню навігації

Відеоматеріали

Стоп-наркотик: Боротьба на вулицях й в Інтернеті

Грудень 24th, 2021

Ситуація з наркозлочинністю є критичною в усіх регіонах України. Відомо, що однією з найбільш вразливих груп є молодь і підлітки.
З метою попередження вживанню та розповсюдженню наркотичних речовин серед молоді, 23.12.2021 року, для учнів ДНЗ «Охтирський центр ПТО», спільно з інспектором ювенальної превенції сектору превенції Охтирського РВП, капітаном поліції Зорич Г.М було проведено годину спілкування «Стоп-наркотик: Боротьба на вулицях й в Інтернеті».
Представник поліції ознайомила з пріоритетними напрямки діяльності поліції щодо протидії організованій наркозлочинності, з фактами схиляння злочинцями громадян до вживання наркотичних засобів і психотропних речовин.
Розповіла про сайти, форуми, месенджери та інші інформаційні майданчики, створені в мережі Інтернет для розповсюдження наркотичних засобів та психотропних речовин, що використовує переважна більшість “закладчиків».
Національною поліцією України, було створено чат-бот «СтопНаркотик MRIYA». Охочі допомогти встановлюють програму на свій смартфон і отримують можливість надсилати фотографії наркографіті. Оскільки більшість віртуальних наркокрамниць використовують для зв’язку із замовниками канали у Telegram, користувачі можуть надіслати скарги адміністрації месенджера і заблокувати наркоадресу.
У чаті можна повідомити також про веб-сайти і фізичні адреси, за якими, на думку користувача, здійснюється продаж наркотиків.