Меню навігації

Відеоматеріали

УВАГА! ЗНО-2022!

Травень 5th, 2022

Шановний учаснику!/Шановна учаснице!
У зв’язку з широкомасштабною агресією російської федерації проти України, атаками на українські міста, руйнуванням і пошкодженням закладів освіти проведення у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання стало неможливим. Наразі завершується розроблення механізму вступу у 2022 році в особливому порядку, який передбачатиме проведення національного мультипредметного тестування в комп’ютерному форматі.

Ви є потенційним учасником національного мультипредметного тестування (НМТ). Для того, щоб мати змогу взяти участь у НМТ Вам обов’язково потрібно підтвердити своє бажання проходити НМТ на цій Інформаційній сторінці. Зробити це Ви зможете у другій половині травня (детальна інформація про терміни, коли це потрібно зробити, з’явиться незабаром).

Український центр оцінювання якості освіти підготував демонстраційний варіант НМТ, щоб учасники змогли ознайомитися з форматом тестування заздалегідь. Також пропонуємо учасникам потренуватися виконувати завдання демонстраційного варіанта тесту в спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Зауважте, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту.

Періодично заходьте на свою Інформаційну сторінку, щоб не пропустити повідомлення від Українського центру оцінювання якості освіти, а також стежте за новинами на нашому сайті.