Меню навігації

Відеоматеріали

Мотивування, як виклик

Жовтень 21st, 2022

Змістовно проведено засідання методичної комісії загальноосвітньої підготовки з теми «Мотивуючий навчальний заклад професійно-технічної освіти. Інструменти для зацікавлення учнів».

Епіграфом до заняття стали слова Я. Корчака: «Сила не у твердості духу, а в польоті, пориві, русі…». Саме вони спонукали членів МК до роздумів, яким має бути сучасний мотивуючий заклад професійно-технічної освіти, чому саме мотивація стає ключовою в діяльності викладача, у чому полягає актуальність даного питання.

Керівник МК Кобилко Н.О. наголосила на важливості турботи кожного викладача про емоційне благополуччя здобувача освіти, створення атмосфери, без якої не досягти успіху. Вправа «Трибуна вільних думок» допомогла членам МК досягти консенсусу щодо вдалого й потрібного використання інноваційних технологій під час викладання предметів.

Творчо підійшов до висвітлення питання активізації пізнавальної діяльності учнів шляхом використання активних форм і методів навчання на уроках історії викладач Волін С.В. Доброзичливе ставлення в поєднанні з вимогливістю – ось що важливо на уроці й дає результат, – наголошує він.

Мовчан А.В. поділилася думками щодо розвитку інтерактивної науки в освіті.

Мотивуючий заклад профтехосвіти – це заклад, у якому панують сумлінне ставлення до свої справи, любов і повага до учня, інновації та класичне навчання, де кожний урок у викладача завжди ніби перший, а здобувачі освіти уміють бачити незвичайне у звичайному.