Меню навігації

Відеоматеріали

Використання онлайн  інструментів для створення електронних дидактичних матеріалів

Січень 5th, 2023

4 січня 2023 року у філії ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка  відбулося об’єднане засідання методичних комісій, яке проходило у форматі майстер-класу з теми: «Використання онлайн інструментів для створення електронних  дидактичних матеріалів, їх збереження, поширення, використання під час проведення  освітнього  процесу  з використанням технології  дистанційного навчання».

Під час майстер-класу педагоги  презентували  своєї наробки з використання онлайн інструментів, які застосовують  для створення електронних  дидактичних матеріалів.

Викладач Куткович О.М. продемонструвала створення тестів, завдань на відповідність  у  Google Формах, на  платформі Classtime, що має широкий вибір типів завдань, а також можливість завантаження медіафайлів. 

Викладач сільськогосподарських машин Ахтирченко І.В. презентував Сервіс Wizer.me, який дозволяє створювати інтерактивні робочі аркуші, які можна використовувати для домашніх робіт, для роботи в групі на інтерактивній дошці.

Викладач історії Волін С.В. навчав колег створювати інтерактивні  вправи до уроку на платформі LearningApps.org.

Викладач української мови та літератури Кобилко Н.О.,  познайомила колег, як створювати інтерактивні  відеоролики та застосовувати відеоматеріали з YouTube каналу в презентації.

Завідувач філії Кальченко О.О., презентувала освітню платформу “Уміти”, як засіб підвищення кваліфікації педпрацівників.

Захід сприяв підвищенню фахової та методичної компетентності педагогів, кожен з яких отримав цікавий досвід.