Листопад 27th, 2024
Виробнича практика – це невід’ємна частина навчання в закладах професійної освіти. Саме під час практики учні мають можливість застосувати теоретичні знання на практиці, освоїти нові навички та адаптуватися до майбутньої професійної діяльності.
У І семестрі 2024/2025 навчального року здобувачі освіти з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», «Кондитер», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» проходили виробничу практику на підприємствах м. Охтирка та Охтирського району та працювали під керівництвом досвідчених фахівців, виконуючи завдання, які відповідають їхній спеціальності.
Керівники практики відмічають достатні теоретичні знання здобувачів освіти, професійну підготовку, що дозволяє швидко включатися в роботу і адаптуватися на виробництві. Ми дякуємо керівникам підприємств: ФГ «Клименко 2018», ФГ «Колесник С.М», ТОВ «Ельдорадо», ТОВ «КАРНАС ГРУПП», ФОП Лапко К.Є, ФОП Бондаренко Л.М, які відповідно до законодавства переказали кошти в сумі 13000 грн. на рахунок закладу освіти, що дозволить покращити матеріально-технічну базу.





